Standardy

Domy projektu Greenland Březiněves nabízejí svým majitelům prostor i pohodlí v klidné lokalitě hlavního města. Již ve standardním vybavení jsou použita moderní řešení a kvalitní materiály, které plně odpovídají současným trendům.

V celém domě bude podlahové vytápění a okna s izolačním trojsklem.
Podlahové krytiny dodává firma Barkotex, sanitární keramiku a vybavení koupelen zajišťuje firma Siko.

Součástí standardního vybavení je také komín včetně přisávání a příprava na krb, retenční nádrž na 5 m³ dešťové vody, nebo skrytá příprava na venkovní žaluzie.

Významným specifikem domů je jedinečné propojení interiéru s exteriérem. Velkorysé HS portály nebo francouzská okna vedoucí do zahrad zajišťují přirozené denní osvětlení a navozují pocit volného prostoru.

Domy jsou navíc navrženy v energetické třídě B – úsporná stavba, což jejich vlastníkům přinese výrazně nižší provozní náklady.
Vysoká kvalita použitých materiálů a standardního vybavení domu zajistí bezstarostný život na dlouhá léta.

Klientské změny

Budete-li chtít využít možnost klientské změny, zveme vás do klientského centra ProBydlení, kde můžete vše konzultovat se specialisty. Sídlí v prostorách Coral Office Parku na Nových Butovicích. Společnost ProBydlení zajišťuje pro developerské projekty kompletní služby v oblasti klientských změn s možností výběru standardních a nadstandardních materiálů i provoz klientského centra.
V rámci klientských změn zajišťuje ProBydlení úpravu interiéru tak, aby plně vyhovoval požadavkům a životnímu stylu klienta.

Váš nový domov zkrátka dokončíme na klíč podle Vašich představ.

Vzorový dům

V rámci projektu jsme pro vás připravili vzorový dům v ulici Vraní 11. Jedná se o dům 5 + kk typu M s podlahovou plochou 141,5 m2.

V domě jsou použity materiály standardního vybavení a doladěné designovým řešením kuchyně, obývacího pokoje či ložnice. Máte tak možnost vidět například reálnou podobu vinylové podlahové krytiny značky Looselay, keramické obklady značky Rako, série Extra v dekoru slonová kost, hnědo-šedá a tmavá šedá či ostatní vybavení a sanitu.

V současné době připravujeme ve spolupráci s partnerem projektu společností Potrusil s.r.o. také vzorový dům v ulici Poštolčí, který bude veřejnosti představen v létě 2024.

Máte-li zájem prohlédnout si stávající vzorový dům osobně, domluvte si prosím termín předem. Rádi vám představíme možnosti moderního bydlení.

Interiérový design

Chtěli byste se po převzetí domu stěhovat do kompletně zařízeného domova? S kuchyňskou linkou, barovým pultem, vestavěnými skříněmi, botníkem či úložným systémem v koupelně a poličkami pod umyvadly? Tak právě spolupráce s naší interiérovou konzultantkou takovou výhodu přináší.

Nabízíme vám totiž možnost již v průběhu výstavby domu pracovat spolu s naší designerkou na jeho interiéru a vybavení od návrhu, zaměření a až po jeho výrobu a instalaci, a nastěhovat se tak do plně funkční domácnosti.

Paní Danielová má bohaté zkušenosti v oboru bytového konzultanta developerských projektů jako jsou FINEP, Daramis, Mota Engil. Spolupracuje s předními dodavateli vybavení interiérů od kuchyní až po osvětlení. Pomohla již stovkám spokojených klientů vytvořit a vybavit si jejich vysněný dům.

Proto může i vám pomoci vyřešit koncepci bydlení tak, aby bylo účelné, plně funkční, mělo estetickou hodnotu a v neposlední řadě vše proběhlo ještě před předáním klíčů od vašeho domu. Vytvořte společně domov na celý život

email: ilona.danielova@email.cz

Naším partnerem pro individuální vybavení interiéru je firma Potrusil s.r.o.. Česká rodinná firma, která vyznává hodnoty kvality řemesla i materiálů a ctí poctivý přístup k výrobě, zaměstnancům i životnímu prostředí. 

Více jak 30 let zkušeností s výrobou kuchyní a nábytku na míru, kvalitní materiály českých a německých dodavatelů a záruka až 5 let činí z firmy Potrusil spolehlivého dodavatele projektu.

Věříme, že unikátní řešení detailů interiéru, vysoká kvalita výroby a zpracování se stanou spolu se zvýhodněnými cenami za realizaci i pro vás symbolem domova a interiéru na celý život.

Pro sjednání schůzky nás neváhejte kontaktovat 

tel.: +420 773 777 811