Standardy

Domy projektu Greenland Březiněves nabízejí svým majitelům prostor i pohodlí v klidné lokalitě hlavního města. Již ve standardním vybavení jsou použita moderní řešení a kvalitní materiály, které plně odpovídají současným trendům.

V celém domě bude podlahové vytápění a okna s izolačním trojsklem.
Podlahové krytiny dodává firma Barkotex, sanitární keramiku a vybavení koupelen zajišťuje firma Siko.

Součástí standardního vybavení je také komín včetně přisávání a příprava na krb, retenční nádrž na 5 m³ dešťové vody, nebo skrytá příprava na venkovní žaluzie.

Významným specifikem domů je jedinečné propojení interiéru s exteriérem. Velkorysé HS portály nebo francouzská okna vedoucí do zahrad zajišťují přirozené denní osvětlení a navozují pocit volného prostoru.

Domy jsou navíc navrženy v energetické třídě B – úsporná stavba, což jejich vlastníkům přinese výrazně nižší provozní náklady.
Vysoká kvalita použitých materiálů a standardního vybavení domu zajistí bezstarostný život na dlouhá léta.

Klientské změny

Budete-li chtít využít možnost klientské změny, zveme vás do klientského centra ProBydlení, kde můžete vše konzultovat se specialisty. Sídlí v prostorách Coral Office Parku na Nových Butovicích. Společnost ProBydlení zajišťuje pro developerské projekty kompletní služby v oblasti klientských změn s možností výběru standardních a nadstandardních materiálů i provoz klientského centra.
V rámci klientských změn zajišťuje ProBydlení úpravu interiéru tak, aby plně vyhovoval požadavkům a životnímu stylu klienta.

Váš nový domov zkrátka dokončíme na klíč podle Vašich představ.

Vzorový dům

V rámci projektu je pro vás připraven vzorový dům jehož interiér byl vytvořen ve spolupráci s designerkou Hanou Veselou.

Jedná se o dům 5 + kk typu M s podlahovou plochou 141,5 m2. V domě jsou použity materiály standardního vybavení a doladěné designovým řešením kuchyně i obývacího pokoje.

Máte tak možnost vidět například reálnou podobu vinylové podlahové krytiny značky Looselay nebo keramické obklady značky Rako, série Extra v dekoru lonová kost, hnědo-šedá a tmavá šedá.

Máte-li zájem prohlédnout si vzorový dům osobně, domluvte si prosím termín předem. Rádi vám představíme možnosti moderního bydlení.

Interiérový design

„Každý jsme jiný a stejně tak přistupujeme i k našim interiérům“. To je motto interiérové designérky Hany Veselé, která pro nás připravila vzorový dům.

Hana Veselá neprosazuje jeden vyhraněný módní styl, naopak se snaží klientovi naslouchat a dozvědět se, jaké má představy, potřeby či tajná přání. Dobře odvedenou prací je pak funkční a praktický prostor, ve kterém se klient cítí jednoduše doma.

Ráda i vám pomůže vyřešit koncepci bydlení tak, aby bylo účelné, plně funkční, mělo estetickou hodnotu a v neposlední řadě vyhovovalo všem jeho uživatelům.
Vytvořte společně domov na celý život

Pro sjednání schůzky nás neváhejte kontaktovat 

tel.: +420 773 777 811