?

Rodinné domy projektu Greenland Březiněves vyrůstají v severní části metropole. Svým novým obyvatelům nabízí Březiněves komplexní infrastrukturu potřebnou pro plnohodnotný život. 

Komplexní občanská vybavenost

               

Nachází se zde mateřská školka pro více jak sto dětí, Centrum sociálních služeb, nákupní centrum s lékárnou i mnoho výborných restaurací. V brzké době bude také zahájena stavba základní školy.

Odpočinek a relax

        

Březiněves obklopuje zeleň a přirozené prostředí, což vyhovuje nejen rodinám s dětmi, ale také lidem toužícím po aktivní relaxaci. Díky velkému množství parků a dětských hřišť, či rybníku pro přírodní koupání nebo nedalekému Bořanovickému háji nabízí Březiněves dostatek místa pro odpočinek a relaxaci.

Bohaté sportovní vyžití

         

     

Sportovce jistě zaujme polyfunkční venkovní hřiště s umělým povrchem, fotbalový klub TJ Březiněves, tenisové kurty, beachvolejbalové hřiště, nebo fitness centrum.

Skvělá dostupnost do metropole

               

V nedalekých Letňanech, vzdálených pouhých 5 minut, jízdy se pak nachází OC Letňany, multikino, sportovní areál se zimní halou a aquacentrem a také stanice metra C. Ještě blíž jsou pak možnosti nakupování v Globusu Čakovice. Pro cestu do centra metropole lze využít také nedaleké stanice metra Ládví, Střízkov nebo Letňany.

Právě díky občanské vybavenosti a skvělé dostupnosti se Březiněves stala v posledních letech vyhledávanou rezidenční lokalitou v Praze. A s novou výstavbou struktura obyvatel Březiněvsi mládne.