24. 6. 2024

Nově v prodeji domy typu XL

Spouštíme prodej dalších 12 domů ze III. etapy! Nově jsou v nabídce domy typu XL, o které byl v první etapě enormní zájem. Skvěle řešené dispozice, mimořádně prosvětlený interiér, HS portály ve standardním vybavení a nejen to promění tento dům ve váš domov, který si zamilujete. V nabídce je také 6 domů typu M. Přijďte se podívat.

1. 5. 2024

Firma Potrusil – partner projektu pro interiérové vybavení na míru

Spolupracujícím partnerem projektu pro individuální vybavení interiéru domů se nově stala firma Potrusil s.r.o.. Česká rodinná firma, která vyznává hodnoty kvality řemesla i materiálů a ctí poctivý přístup k výrobě, zaměstnancům i životnímu prostředí. 

Více jak 30 let zkušeností s výrobou kuchyní a nábytku na míru, kvalitní materiály českých a německých dodavatelů a záruka až 5 let činí z firmy Potrusil spolehlivého dodavatele projektu. Věříme, že unikátní řešení detailů interiéru, vysoká kvalita výroby a zpracování se spolu se zvýhodněnými cenami za realizaci stanou i pro vás pomyslnou třešničku na dortu domova na celý život.

15. 4. 2024

III. etapa zahájena

Zahájili jsme prodej vybraných domů ze III. etapy. Nově jsou v nabídce 3 samostatně stojící vily v ulici Vraní. Domy s dispozicemi 6+kk mají západně orientované vchody a vlastní prostornou garáž. Již ve standardním vybavením je tepelné čerpadlo, HS portály či retenční nádrž 5 m³. Dispozice domu byly oproti předchozím etapám mírně upraveny tak, aby více vyhovovaly potřebám budoucích majitelů. Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si termín prohlídky.

1. 3. 2024

Základní škola v Březiněvsi je o krok blíže realizaci

Projekt výstavby základní školy v Březiněvsi již získal platné územní rozhodnutí i stavební povolení a ZŠ je tak zas o krok blíže své realizaci.

Základní škola Březiněvsi dosud chyběla. Ve škole bude 1. a 2. stupeň s celkem 18 třídami pro 540 žáků, součástí jsou také odborné učebny a vnitřní tělocvičny. Vybudují se velká a moderní sportoviště, fotbalové hřiště, volejbalové a tenisové kurty i atletický stadion. Škola tak umožní širší nabídku volnočasových kulturních, sportovních a společenských akcí i zájemcům z řad veřejnosti.

K
L
číst dále

Projekt ZŠ je koncipován tak, aby vznikla nová, moderní škola 21. století. Budova bude energeticky soběstačná a úsporná. Bude osazena fotovoltaickými panely a vytápěna a chlazena 40 geotermálními vrty. To vše v pasivním standardu. Plánované jsou zelené střechy, akumulační nádrže na srážkovou vodu i rozsáhlá výsadba stromů.

Před školou bude parkoviště s dostatečnou kapacitou, nezapomnělo se ani na stojany pro nabíjení elektrovozidel. Ke škole bude jezdit autobusová linka č.103.

A jak to aktuálně vypadá s výstavbou? Starosta městské části Jiří Haramul potvrdil, že stavba ZŠ byla zařazena do rozpočtu MHMP pro následující roky. „V příštím roce by mělo hlavní město Praha a jeho investiční odbor zahájit přípravné práce, zjišťovací a záchranný archeologický výzkum a výběrové řízení na dodavatele stavby. Doba realizace bude jedním z výběrových kritérií při zadání veřejné zakázky. Dá se předpokládat, že doba realizace se bude pohybovat mezi 3–4 roky od zahájení.“, dodal starosta.

Novinkou je, že by se k základní škole měla přidružit i škola střední. Výstavbou SŠ ovšem nedojde v projektu ZŠ k zásadní změně a škola bude realizována v původním plánovaném rozsahu.

„Nový pavilon SŠ bude situován v jižní části pozemku a bude propojen s budou ZŠ. Střední škola vznikne na základě požadavku MHMP, jako doplnění stávajícího projektu ZŠ. Jedná se o reakci na dlouhodobý nedostatek míst na středních školách v Praze a nabízí koncepční řešení této situace. Výstavbou nové SŠ dojde ke snížení investičních nákladů, základní a střední škola budou využívat jeden obslužný provoz, ale také například odborné učebny nebo sportoviště“, upřesnil starosta.

Zdroj: Březiněveský zpravodaj 04 2023

6. 2. 2024

Dalších 12 domů II. etapy v prodeji

Zahájili jsme prodej posledních 12 domů z druhé etapy. Domy typu M mají nově v 1.patře namísto terasy pokoj, ze kterého lze udělat šatnu nebo pracovnu. Všechny domy mají také HS portály již ve standardu.

1. 1. 2024

Snižujeme ceny domů

Snížení sazby DPH o 3 % body jsme promítli do cen všech nabízených nemovitostí. Nyní si tak můžete pořídit vlastní bydlení za příznivější ceny. Můžete si vybrat z nabídky již hotových domů nebo si upravit interiér dle svého přání. Aktuální nabídka zde.

15. 12. 2023

Přejeme Vám příjemné prožití Vánočních svátků a do nového roku 2024 všechno dobré, mnoho splněných přání a… třeba i nové bydlení

18. 11. 2023

Domy připravené ihned k nastěhování

Majitelé domů z první etapy se již stěhují do svých domovů a zbývá již jen jeden neprodaný dům velikosti M (RD 084) a dvě samostatně stojící vily XXL. Domy jsou zkolaudována a připraveny ihned k nastěhování.

Také výstavba domů z další etapy pokračuje. Zájemci mohou nyní vybírat z domů typů M, L a XXL. Rádi vám je představíme ve vzorovém domě.

23. 10. 2023

Nové prodejní místo

Vzorový dům v ulici Vraní 656/11 je naším novým prodejním místem. V útulném prostředí obývacího pokoje vám rádi přiblížíme detaily projektu Greenland Březiněves i ukážeme standardní vybavení – obklady, dlažku, sanitu či dveře. Těšíme se na Vás.

16. 10. 2023

Otevíráme vzorový dům

V neděli 22. října bude od 14. hodin otevřen vzorový dům projektu Greenland Březiněves.

Jedná se o dům 5 + kk typu M s podlahovou plochou 141,5 m2. V domě jsou použity materiály standardního vybavení a doladěné designovým řešením kuchyně i obývacího pokoje.  Přijďte se i Vy podívat na možnosti moderního bydlení. Těšíme se na Vás.

25. 9. 2023

Názvy nových ulic

Dnes byly oficiálně zveřejněny názvy dvou nových ulic schválených pro projekt Greenland Březiněves. Majitelé domů první a druhé etapy budou bydlet v ulicích s poetickými názvy Poštolčí a Vraní. Přejeme všem pohodové bydlení.

14. 9. 2023

Rodinné domy 1. etapy byly úspěšně zkolaudovány!

Budoucí majitelé tak vstupují do poslední fáze před nastěhováním. Upraveny jsou příjezdové komunikace, pozemky okolo objektů i interiéry samotných domů. Teď již jen dokončit potřebnou administrativu a hurá do vlastního.

18. 8. 2023

Kolaudace inženýrských sítí a technické přejímky

Výstavba I. etapy domů se blíží do samotného finále. O tom svědčí i fakt, že momentálně probíhá kolaudace inženýrských sítí, zejména komunikace a chodníků, osvětlení, vodovodů a kanalizace atd. Zároveň již také proběhly technické přejímky prvních domů.

20. 7. 2023

Aktuálně z výstavby domů II etapy

Práce pokračují nejen na domech první, ale i druhé etapy. Všechny dvojdomy jsou již osazeny okny, mají také hotové vnitřní omítky. A práce pokračují nejen v interiéru. Probíhá zasíťování nově vznikající komunikace a úprava terénu v okolí. Také tři solitérní vily z druhé etapy rostou před očima a hrubé stavby jsou již téměř hotovy. Přijďte si vybrat váš nový domov.

18. 6. 2023

Úprava terénu zahrad

U domů z první etapy se již začalo s úpravami terénu zahrad. Vzhledem k mírnému sklonu pozemku za domem je nutné pozemek srovnat a zpevnit navazující schod sousední zahrady. Následovat bude stavba plotové zídky a instalace pletiva. Zahrady stejně jako celý pozemek tak skutečně dostávají reálné obrysy.

24. 5. 2023

Asfaltujeme příjezdové komunikace

Výstavba domů I. etapy směřuje do závěrečné fáze. Práce na jednotlivých domech pokračují mílovými kroky kupředu, ale nezapomínáme ani na úpravu příjezdových komunikací, chodníků či zahrad. Silnice se pokrývá asfaltem, nerovnost terénu v zahradách je zarovnávána, interiéry domů získávají díky vybraným dekorů a vybavení svou jedinečnou podobu. Greenland Březiněves – jednoduše domov.

20. 4. 2023

Bílé fasády již zdobí první domy

Harmonogram výstavby pokračuje podle plánu. I proto jsou již na některých domech vidět bílé fasády, na jiné se připevňuje izolace. V interiérech se instaluje vybavení koupelen, pokládají se podlahy a obklady. Domy I. etapy tak začínají získávat svou finální podobu nejen zvenčí, ale i zevnitř.

13. 3. 2023

Tepelné čerpadlo v ceně domu

Tepelné čerpadlo je nyní součástí standardního vybavení XXL domů I. etapy! Namísto plynového kotle bude u solitérních vil 6 + kk pro vytápění používáno tepelné čerpadlo. Hlavními výhodami tohoto typu vytápění jsou nízké provozní náklady, čistota a samoobslužnost či ekologický provoz. Vyšší pořizovací cenu s námi však řešit nemusíte, je již součástí základní ceny domu.

15. 1. 2023

Interiéry se mění v budoucí domov

I v těchto lednových dnech práce na staveništi pokračují. Řemeslníci pracují zejména v interiérech, štukují, budují podhledy, bílí stěny. Zároveň začínáme s vyléváním anhydridové podlahové vrstvy, na kterou přijde následně vybraný typ vinylové podlahy či dlažba.

8. 12. 2022

II. etapa v prodeji

Dnešním dnem spouštíme prodej domů z II. etapy. V nabídce je nově dalších 12 domů. Je možné si vybírat z velikostí L a M. Oba typy domů mají dispozici 5+kk, liší se však prostorností obývacího pokoje, nebo balkonem v prvním patře. Stále však platí, že všechny domy jsou skvěle dispozičně řešeny a nabízejí jedinečné propojení se zahradou. Ve všech domech je podlahové vytápění, náleží k nim parkovací stání a interiérové vybavení působí elegantně a nadčasové již ve standardu. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem.

22. 10. 2022

Hrubé stavby domů I. etapy dokončeny

V současnosti máme již dokončeny hrubé stavby všech domů z I. etapy.

Nyní se pokračuje s vyzdíváním vnitřních příček a probíhá montáž elektroinstalace, topení, vody i kanalizace. Ve všech domech první etapy jsou již také nainstalována okna a HS portály. V současné době se intenzivně pracuje také na vnitřních omítkách a zateplování atik.

Jak to vypadá přímo na stavbě, můžete vidět ve fotografii  z výstavby.

10. 9. 2022

Domy rostou jako houby po dešti

Výstavba domů projektu Greenland Březiněves jde mílovými kroky kupředu. Nejen že jsou hotovy všechny základové desky domů z první etapy, ale v mnoha domech jsou již také okenní výplně. Lze si tak mnohem lépe představit, jak příjemně se zde bude již příští rok bydlet.

15. 6. 2022

Polovina domů první etapy prodána

O domy projektu Greenland Březiněves je mimořádný zájem! Během dvou týdnů si zájemci koupili téměř polovinu rodinných domů z I. etapy. Všechny domy velikosti XL i většina domů velikosti M z I. etapy tak již zná své budoucí obyvatele. V nabídce zůstávají dva domy velikosti M a čtyři samostatně stojící vily XXL.

30. 5. 2022

Oficiální prodej spuštěn

V pondělí 30. května spouštíme oficiální prodej I. etapy rodinných domů Greenland Březiněves. V nabídce jsou domy typu M, XL a XXL kategorií 5 + kk, resp. 6 + kk. O domy v Březiněvsi je obrovský zájem, a to díky mimořádně povedenému provedení domů a bohatě vybavenému standardu. Projekt Greenland Březiněves je na navíc na delší dobu posledním projektem s povolením k výstavbě v této obci. Pokud hledáte bydlení v této lokalitě, neváhejte nás co nejdříve kontaktovat.

11. 5. 2022

Ulice Na Poli je hotova

Výstavba domů I. etapy pokračuje! Dokončili jsme opravu komunikace Na Poli a propojili tak ulici K Březince a Zvěřinových. Ulice Na Poli bude po dokončení výstavby lemována samostatně stojícími vilami. Právě na pokládce základových desek prvních čtyř XXL domů z I. etapy se na stavbě intenzivně pracuje.

30. 3. 2022

Spolupráce se společností ProBydlení

Pro realizaci klientských změn jsme navázali spolupráci se společností ProBydlení. Ta zajišťuje pro developerské projekty kompletní služby v oblasti klientských změn s možností výběru standardních a nadstandardních materiálů. Čím dříve si klient nemovitost pořídí, tím větší má možnost ovlivnit, jak bude vypadat. Nejčastěji jsou na žádost klientů měněny povrchy podlah, upravuje se vzhled i vybavení koupelny nebo rozvody instalací.

22. 02. 2022

Výstavba zahájena

Na začátku roku jsme zahájili práce na výstavbě komunikací a inženýrských sítí na pozemcích budoucích rodinných domů Greenland Březiněves. Připravují se nejen rozvody sítí pro jednotlivé domy, ale také nové chodníky a cesty. Probíhají také ostatní terénní úpravy pro hladký průběh stavby a maximálního omezení okolního života.
V první etapě bude v ulici Na Poli realizováno 14 domů typů M, XL a XXL.

18. 10. 2021

Prodejní místo

Prodejní místo projektu Greenland Březiněves jsme umístili do New living centra v Šafránkově ulici v Praze Stodůlkách.
Na ploše více než 7 000 m² najdete v pěti patrech více než 22 samostatných showroomů designových značek, kde si můžete prohlédnout budoucí standardní vybavení domu od firem Barkotex nebo Sapeli, nebo si vybrat jiné, dle vašeho vkusu.
Přestože je toto místo poměrně daleko od samotné výstavby v Březiněvsi, poskytuje komplexní nabídku dílčích dodavatelů, bezpečné parkování i snadný dojezd do centra klientských změn v Pro Bydlení.