11. 5. 2022

Ulice Na Poli je hotova

Výstavba domů I. etapy pokračuje! Dokončili jsme opravu komunikace Na Poli a propojili tak ulici K Březince a Zvěřinových. Ulice Na Poli bude po dokončení výstavby lemována samostatně stojícími vilami. Právě na pokládce základových desek prvních čtyř XXL domů z I. etapy se na stavbě intenzivně pracuje.

30. 3. 2022

Spolupráce se společností ProBydlení

Pro realizaci klientských změn jsme navázali spolupráci se společností ProBydlení. Ta zajišťuje pro developerské projekty kompletní služby v oblasti klientských změn s možností výběru standardních a nadstandardních materiálů. Čím dříve si klient nemovitost pořídí, tím větší má možnost ovlivnit, jak bude vypadat. Nejčastěji jsou na žádost klientů měněny povrchy podlah, upravuje se vzhled i vybavení koupelny nebo rozvody instalací.

22. 2. 2022

Výstavba zahájena

Na začátku roku jsme zahájili práce na výstavbě komunikací a inženýrských sítí na pozemcích budoucích rodinných domů Greenland Březiněves. Připravují se nejen rozvody sítí pro jednotlivé domy, ale také nové chodníky a cesty. Probíhají také ostatní terénní úpravy pro hladký průběh stavby a maximálního omezení okolního života.

V první etapě bude v ulici Na Poli realizováno 15 domů typů M, XL a XXL.

18. 10. 2021

Prodejní místo

Prodejní místo projektu Greenland Březiněves jsme umístili do New living centra v Šafránkově ulici v Praze Stodůlkách.

Na ploše více než 7 000 m² najdete v pěti patrech více než 22 samostatných showroomů designových značek, kde si můžete prohlédnout budoucí standardní vybavení domu od firem Barkotex nebo Sapeli, nebo si vybrat jiné, dle vašeho vkusu.

Přestože je toto místo poměrně daleko od samotné výstavby v Březiněvsi, poskytuje komplexní nabídku dílčích dodavatelů, bezpečné parkování i snadný dojezd do centra klientských změn v Pro Bydlení.